Creative digital

Innovation.

Strategijų kūrimas / Paslaugų platformos / Aplikacijos / E-komercija
Startuoliai / Interneto svetainės / Marketingo priemonės / Analizė ir priežiūra

CandleHand

elektroninė parduotuvė

Visame pasaulyje prekiaujančios, Lietuvoje sukurto prekių ženklo, rankų darbo žvakes kuriančios įmonės interneto parduotuvė.

Perlas GO

svetainė ir savitarna

Sąskaitų apmokėjimo sistemos projektavimas, dizainas bei pristatomosios svetainės dizainas ir programavimas.

"Lietuvos galia"

Projektas skirtas sutelkti visuomenines iniciatyvas vienoje vietoje

Kaip mes dirbame?

PAUPIO TURGUS

Kurdami vieno sėkmingiausių Lietuvoje „Paupio“ rajono Užupyje projekto visas internetines svetaines puikiai supratome prekinio ženklo koncepciją ir vartotojų poreikį. Todėl Paupio turgaus svetainės dizainas yra nukreiptas į išskirtinės ir unikalios erdvės pristatymą.

Grožio akademijos

parduotuvė

Sveikatingumo produktų lyderės produktų užsakymo sistema

Paslaugos

Skaitmeninių strategijų kūrimas

Visiškai skaitmeninių strategijų kūrimas: nuo konsultacijų, rinkos tyrimo ir pozicionavimo (Strategic Direction) iki taktinių veiksmų planavimo, efektyviausių priemonių parinkimo. Naudojame „4 digital faktorių balanso“ metodiką.

Paslaugų platformos

B2B ir B2C paslaugų automatizavimas ir perkėlimas į skaitmeninę erdvę. Lankytojus įtraukiančios sąsajos kūrimas. Sąsajų su CRM ir ERP sistemomis užtikrinimas.

Mobilios aplikacijos

Mobiliems įrenginiams skirtų produktų kūrimas. Judesio laisvės reikalaujančių Verslo sistemų projektavimas ir vystymas. Skirtingoms vartotojų grupėms skirtų mobilių aplikacijų kūrimas ir įvedimas į rinką.

E-komercija

Visų tipų produktų pardavimo strategijų kūrimas, efektyviausių formatų parinkimas ir pilnas įgyvendinimas. Nuolatinio vartotojų srauto užtikrinimo sprendimai.

Startups

Naujų idėjų įvedimo į rinką strategijos, kertinių privalumų paieška ir išpildymas. Konsultacijos technologiniais ir skaitmeninio marketingo klausimais.

Interneto svetainės

Visų tipų ir apimties interneto svetainių projektavimas, dizainas, programavimas ir paleidimas. Interakcijų susiejimas su prekinių ženklu ir vartotojo patirtimi (user experience).

Marketingo priemonės

Visų skaitmeninių marketingo priemonių kūrimas: landing pages, banners, social posts ir t.t.