Primus Derling

Pirmaujančios, visas verslo teisės paslaugas teikiančios advokatų kontoros, turinčios biurus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje interneto svetainė.

Interaktyvumas

Advokatų kontoros svetainėse dažniausiai informacija yra pateikiama struktūrizuotai ir statiškai, tokio tipo svetainėse mažiausiai tikimąsi interaktyvumo ir kūrybiškumo. Buvo užsibrėžtas tikslas, naudojant prekinio ženklo grafinius elementus ir tipografiją, informaciją pateikti interaktyviais elementais, kurie atkreiptų dėmesį į svarbiausias puslapio detales.

Svarbiausi žmonės

Advokatus dažniausiai klientai renkasi pagal rekomendacijas ir asmenybes, todėl didžiausias dėmesys yra skirtas įmonės komandos pristatymui. Sukurti filtrai leidžia vartotojui greitai ir patogiai rasti ieškomą konkretų žmogų, arba filtruoti komandos narius pagal atitinkamus kriterijus.

Kiekvienas komandos narys svetainėje turi savo puslapį, kuriame pateikiama išsami profesinė informacija ir pasiekimai. Kad puslapis nebūtų perkrautas ilgais tekstais, visa informacija yra pateikiama temomis struktūrizuotai, taip lengviau lankytojui atsirinkti būtent tas dalis, kurios domina.

Pritaikymas

Daugiau nei pusė lankytojų svetainėje naršo mobilių įrenginių pagalba. Todėl kiekvienas puslapio elementas yra pritaikytas prie skirtingų ekranų rezoliucijų.